Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може приносити матеріальне і моральне задоволення все життя. Вимоги сьогодення показують, що робітнича професія завжди користується попитом на ринку праці.

Пропонуємо випускникам шкіл здобути робітничі професії, котрі потрібні всюди, дають можливість для професійного росту і підприємницької кар’єри.

Для Вас гостинно відчиняє свої двері Коломийський професійний ліцей сфери послуг. Вимоги сьогодення показують, що робітнича професія завжди користується попитом на ринку праці.

Перед ліцеєм стоїть завдання – підвищення якості навчання і виховання учнів, дати їм теоретичні знання, високий інтелектуальний розвиток, широкий світогляд, професійну майстерність, стійку моральну і фізичну підготовку.

На нашому сайті Ви отримаєте вичерпну інформацію про навчальний заклад, умови підготовки та перепідготовки висококваліфікованих робітничих кадрів та дізнаєтесь багато цікавого про те, чим сьогодні насичене життя ліцею.

Ліцей готує кваліфікованих робітників за такими професіями:

 1. Кравець; Швачка
 2. Кухар; Офіціант
 3. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
 4. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 5. Перукар; Візажист
 6. Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів

Сьогодні перед молоддю постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Кожен розуміє, що визначальним фактором соціального розвитку сучасного суспільства є освіта. У цьому сенсі молодь – найперспективніші громадяни України, які здобувають інтелектуальну власність, що дає гарантію розвитку особистості.

Останнє десятиліття дуже чітко показує, як швидко розвивається людина. Прогрес науки і техніки обумовлює необхідність в розвитку особистості, адаптованої до сучасних умов розвитку суспільства.

Професійна освіта та підготовка кваліфікованих фахівців є основою розвитку нашої держави в умовах реформування народного господарства та економіки. Саме тому наш навчальний заклад створює всі умови для реалізації потреб особистості в здобутті професійної освіти, оволодінні спеціальностями відповідно до своїх здібностей та інтересів, які будуть задовольняти сучасний ринок праці. Ми намагаємось урізноманітнювати методи і форми навчання та виховання в нашому навчальному закладі.

Коломийський професійний ліцей сфери послуг живе насиченим, цікавим життям. Творче обличчя ліцею – це здорова та кваліфікована молодь. Тому фундаментом, на якому будується весь педагогічний процес, педагогічний колектив вважає професійне навчання і виховання учнів, формування культури здоров’я та здорового способу життя.

Для цього в ліцеї створена відповідна матеріально-технічна база:

 • Сучасний навчально-практичний центр харчових технологій
 • 17 навчальних кабінетів
 • 6 лабораторій
 • Комп’ютерний клас з підключенням до мережі Інтернет
 • 15 навчально-виробничих майстерень
 • Спортивний зал
 • Спортивний майданчик
 • Бібліотека
 • Їдальня
 • Гуртожиток

Ми завжди стараємося цікаво і змістовно організувати дозвілля учнів. Створюємо умови, щоб вони і після уроків могли розвивати свої таланти та інтереси. Наші учні мають можливість безкоштовно займатися у різних гуртках: вокальному, танцювальному, у літературному гуртку «Поезія». Працює гурток технічної творчості, спортивні секції з футболу, волейболу, настільного тенісу. Діє клуб «Любителів книги».

Роки навчання повинні бути для кожної людини цікавими і незабутніми. Тому ми для учнів організовуємо багато різних вечорів, конкурсів, свят, вечори відпочинку до Дня студента, до Дня міста, до Дня закоханих, Андріївські вечорниці, дискотеки, учні готують вертепи, проводять конкурси краси для дівчат, конкурси професійної майстерності.

Будемо щиро раді, якщо Ви приєднаєтесь до нас!